Pazar, Mart 19, 2023
Ana SayfaProgram ve Uygulamalar

Program ve Uygulamalar

Gif Nedir, Nasıl Yapılır? En İyi Gif Yapma Sitesi (10 Adet)

Bu yazımızda sizlere en iyi gif yapma sitelerini ve uygulamalarını anlatacağız. Yaklaşık 10 adet ücretsiz gif yapma sitesi ve mobil programlara da değineceğiz.

Apartman Gelir Gider Tablosu (Excel) Hesaplama Örneği

Apartman gelir gider defteri tablosu excel formatı örneğini sizler için ücretsiz olarak paylaşıyoruz. Otomatik olarak hesaplama yapıp çıktı alabileceksiniz.

Google Play Store Güncellenmeyen Eski Uygulamaları Kaldırıyor

GOOGLE, en sevdiğiniz Android uygulamanızın sonsuza kadar kaybolmasına yol açabilecek Play Store uygulama pazarında büyük bir temizlik yapmaya hazırlanıyor.

WhatsApp Gruplarından Çıkmak Artık Eziyet Değil

WhatsApp grupları bazıları için eziyet olabiliyor. Gruplarda kalmak zorunda olanlar için WhatsApp tarafından açıklanan yeni özellik oldukça beğenilecek. Yeni özellikle birlikte gruplardan ayrılan kişiler...

WhatsApp Mart 2022’de 1,85 Milyon Hesabı Kapattı

WhatsApp, özellikle Hindistan'daki kullanıcılardan gelen şikayetlere yanıt olarak Mart 2022'de yaklaşık 1,85 milyon hesabı yasakladı. 

WhatsApp Sohbet Filtreleme Özelliği Geliyor

WhatsApp sohbet filtreleme özelliği daha önce Business (İşletme) hesaplarda aktif edilmişti. Aynı özelliğin bireysel WhatsApp hesapları için de aktif edileceği açıklandı. Şuanda test aşamasında...
Cookie Consent Banner by Real Cookie Banner