Apartman Gelir Gider Tablosu (Excel) Hesaplama Örneği

Apartman gelir gider tablosu aylık tablosu hazırlamak için uğraşmanıza gerek yok. Aylık olarak gelir ve giderlerin hesaplandığı word ve excel tablo formatında bir çok örneği mevcut. Aidat, arıza, genel bakım ve onarım gibi bir çok hesaplamamın not edildiği apartman gelir gider tablosu defteri bir çok yönetici tarafından kullanılmaktadır. Aşağıda excel tablosu halinde hazırladığımız hesaplama çizelgesinin örneğini paylaştık. Ücretsiz olarak indirerek kendi bilgisayarınızda düzenleme yapabilirsiniz.

apartman gelir gider
Apartman gelir gider tablosu excel formatının bulunduğu dosyayı yazımızın en altında bulunan indirme adresinden ücretsiz indirebilirsiniz.

Apartman Gelir Gider Tablosunda Yer Alabilecek Bazı Örnekler

 • Aidat : Apartman için her ay yapılan düzenli harcamalar için kişilerden alınan ücrettir.
 • Asansör bakım ücreti : Çoğu zaman asansör bakım ücretleri apartman sakinlerinden alınan aidatlar tarafından karşılanmakta. Fakat düzenli olarak yapılması gereken önemli bir iş olduğundan dolayı apartman gelir gider tablosunda bulunması ve harcamaların buraya işlenmesinde fayda olacaktır.
 • Merkezi sistem ısı kalorifer giderleri : Apartmanlarda en çok rastlanan gelir gider sorunlarından biri de merkezi sistem ısınma giderleri olmaktadır. Bu tür giderler apartman gelir gider defteri örneğinde kişilerden toplanan ekstra ücretler olarak gösterilmektedir.
 • Çevre yeşillendirme, ağaçlandırma ve düzenleme işlemi : Bu işlem ekstra bir iş olduğundan dolayı, yüksek aidat şikayeti olacağından, apartman sakinlerinden ekstra olarak bir ücret toplanmasına neden olabilir.

Apartman Gelir Gider Tablosu Excel Örneği

Excel şeklinde hazırlanan bu tabloda, apartman gelir giderlerinizi kolayca not edebilirsiniz. Tabloda aylık olarak ve yıllık olarak gelir, gider, özet dökümü ve çizelge bölümleri bulunmaktadır. Ayrıca apartman aylık gelir gider tablosu özetini yazdırmak için yazdır butonu mevcut.

Apartman Gelir Gider Çizelge Tablosu
Apartman Gelir Gider Çizelge Tablosu
Apartman Gelir Gider Aylık Tablo Özeti
Apartman Gelir Gider Aylık Tablo Özeti
Apartman Gelir Tablosu
Apartman Gelir Tablosu
Apartman Gider Tablosu
Apartman Gider Tablosu

Apartman gelir gider defteri tablosu Excel formatını BURAYA tıklayarak indirebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir  Excel'de Küçük Harfleri Büyük Yapma (Resimli 10 Adım) + Word
Benzer İçerikler
4 YORUMLAR
  • Merhaba Excel dosyasına tıklayıp düzenlemeyi etkinleştir demeniz gerekmekte. Excel dosyasında parola yok. İçeriği etkinleştir veya düzenle devam et gibi sekmelere tıklarsanız, düzenleyebilirsiniz. . İlk açtığınızda dosyanın üst tarafında sarı bir alanda bu uyarıyı alırsınız.

 1. Merhabalar;
  Öncelikle güzel bir program hazırlamışsınız ellerinize sağlık.
  Dosya içerisinde son sayfa olan çizelge sayfasının Q36 hücresine formül girilmediği için hatalı sonuçlar alınıyor.
  Sizden ricam çizelge sayfa koruma parolasını paylaşmanız.
  Teşekkür eder iyi günler dilerim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Bizi Takip Edin
0BeğenenlerBeğen
2TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol
Popüler İçerikler
Son Eklenen İçerikler
Cookie Consent Banner by Real Cookie Banner